Jak rozpocząć współpracę?

1. Zapoznaj się z aktualną Ofertą Usług

Jeżeli nie posiadasz aktualnej oferty na Usług HolterHELP, przejdź do zakładki “Oferta w serwisie i wypełnij formularz kontaktowy. Pełną ofertę otrzymasz do 24H. Następnie zapoznaj się z naszymi usługami oraz dostępnymi urządzeniami, Regulaminem/Umową i Cennikiem Usług.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz.png

2. Podpisz Umowę na Usługi HolterHELP

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony. Umowę można wypowiedzieć w każdym czasie.

Umowę zawieramy tradycyjnie w wersji papierowej lub dużo prościej drogą elektroniczną w Serwisie HolterHELP. W tym celu przejdź do zakładki “REJESTRACJA” i wystarczy złożyć Wniosek o otwarcie Konta Użytkownika w Serwisie i zaakceptować Regulamin. Złożenie wniosku i akceptacja Regulaminu jest jednoznaczna z zawarciem Umowy na usługi HolterHELP.

Jeżeli preferujesz zawarcie Umowy w wersji papierowej, prosimy o przekazanie tej informacji na adres partnerzy@holterhelp.pl, a wzór umowy w wersji papierowej prześlemy Tobie niezwłocznie.

4. Weryfikacja nowego Partnera Medycznego

Weryfikacja to proces niezbędny do aktywowania Usług. Pozwala ona na potwierdzenie Twojej tożsamości oraz danych firmy. Weryfikacja polega na wykonaniu zapłaty za Zestaw Startowy przelewem z konta firmowego Partnera. Proces ten szczegółowo opisany jest w Regulaminie.

5. Aktywacja konta Użytkownika

Po pozytywnej weryfikacji złożonego wniosku o otwarcie konta dla nowego Użytkownika, nastąpi aktywacja konta oraz wybranych przez Ciebie Usług w Serwisie HolterHELP. Na pocztę e-mail otrzymasz potwierdzenie aktywacji wybranych przez Ciebie usług oraz login i hasło do indywidualnego Konta Użytkownika w Serwisie HolterHELP. Od teraz możesz już składać zamówienia na wybrane urządzenia i badania.