Przykładowe wyniki badań

Wynik – Holter EKG

Analiza i Opis Badania

Analizę i opis badania przeprowadzają specjaliści kardiolodzy z Centrum Telekardiologicznego HolterHELP. Opisy standardowo wykonywane są od 1 do 3 dni roboczych od powrotu Holtera do Centrum.

Wiarygodny Raport

Po zakończonym badaniu pacjent otrzymuje szczegółowy raport wraz z wykresami EKG oraz opisem kardiologa wszystkich wykrytych nieprawidłowości. Każdy opis autoryzowany jest przez specjalistę kardiologa  jego podpisem i pieczątką

Jak otrzymam wynik?

Standardowo wyniki przesyłamy bezpłatnie na adres e-mail, lub za dodatkową opłatą pocztą kurierską.

Porada kardiologa online (w zakresie Twojego badania)

Po otrzymaniu wyników możesz zadać pytanie online kardiologowi, który przeprowadzał analizę i opis Twojego badania. Usługa dodatkowo płatna.

Wynik – Holter Ciśnieniowy

Każdy pacjent HolterHELP po zakończonym badaniu Holterem Ciśnieniowym otrzymuje raport zawierający przeprowadzone pomiary. Wykryte nieprawidłowości zostają opisane przez lekarza z Centrum Telekardiologicznego HolterHELP

Opis badania

Opis badania dokonywany jest przez lekarza kardiologa.

Wynik – Holter Event

Każdy pacjent HolterHELP po zakończonym badaniu Holter Event otrzymuje raport do każdego zapisanego zdarzenia.
Zdarzenie zapisywane jest w formie krótkiego EKG po naciśnięciu przycisku na urządzeniu. Wykryte nieprawidłowości zostają opisane przez lekarza z Centrum Telekardiologicznego HolterHELP.

Zaletą badania długoterminowego jest możliwość wykrycia rzadkich zaburzeń rytmu serca lub skupieniu się na konkretnych zdarzeniach, w których pacjent nacisną przycisk.

Opis badania

Opis badania dokonywany jest przez lekarza kardiologa.