Wariant współpracy: Klienci HolterHELP

Wariant współpracy „Klienci HolterHELP” dedykowany dla Partnerów Medycznych zainteresowanych uruchomieniem w swojej placówce „Punktu Badań Serca HolterHELP”.

Centrum Telekardiologiczne odsyła swoich klientów na wykonanie badania do Punktów Badań Serca HolterHELP na terenie całej Polski.

Opis usługi

 1. Klienci HolterHELP – to osoby, które zakupiły badanie Holtera bezpośrednio w Centrum Telekardiologicznym HolterHELP.
 2. Centrum Telekardiologiczne HolterHELP zleca Partnerowi wykonanie usług polegającej na założeniu Holtera oraz uruchomieniu badania swoim Klientom.
 3. Partner o każdym nowym zleceniu informowany jest z 48H wyprzedzeniem na adres e-mail.
 4. Kurier DHL zamówiony i opłacony przez HolterHELP dostarcza urządzenie do Punktu Badań Serca na jeden dzień przed terminem badania.
 5. Klient HolterHelp zgłasza się w planowanym terminie do Punktu Badań Serca w placówce Partnera w celu podłączenia urządzenia oraz w celu zdjęcia Holtera po zakończeniu badania.
 6. Kurier DHL zamówiony i opłacony przez HolterHELP odbiera urządzenie z Punktu Badań Serca jeden dzień po zakończeniu badania.
 7. Badania analizują i opisują doświadczeni kardiolodzy z Centrum Telekardiologicznego HolterHELP.
 8. Pacjent otrzymuje dostęp do swoich wyników badań (online) na Platformie internetowej (www.holterhelp.pl) lub w Punkcie Badań Serca.

Rodzaje badań zlecanych Partnerowi do uruchomienia

 • Holter EKG 3 kanałowy,
 • Holter EKG 12 kanałowy,
 • Event Holter,
 • Holter (RR) Ciśnieniowy,
 • Monitoring EKG Długoterminowy,
 • EKG 12 kanałowe.

Wynagrodzenie i rozliczenie miesięczne

Partner otrzyma wynagrodzenie za każde uruchomienie badania w Punkcie Badań Serca HolterHELP” zlecone przez Centrum Telekardiologiczne HolterHELP na podstawie miesięcznego zestawienia.